Hakkımızda

DGR Project

DGR Project, 2013 yılında Bilişim alanında dış kaynak, teknik eğitim ve yazılım geliştirme hizmetleri sağlamak amacı ile kurulmuştur.

DGR Project, ilerleyen dönemde proje yönetimi, teknoloji danışmanlığı ve yönetim hizmetlerini portföyüne eklemiştir. Şirket, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden, müşteri merkezli hizmet anlayışıyla büyümeye devam ederek, yetkinliklerini zaman içerisinde daha da artırmıştır. Şirketin müşteri portföyünde sektörlerinde lider; telekomünikasyon, sigorta, banka, perakende ve üretim şirketleri yer almaktadır.

DGR Project, Türkiye ve Avrupa’da son yıllarda yaptığı yenilikçi girişimler sayesinde teknoloji çağının hızla değişen ihtiyaçlarına çözüm sağlayabilecek inovasyon odaklı bir organizasyona dönüşmüştür.

CEO'nun Mesajı

Değerli paydaşımız,

Ülkemizde son yıllarda siyasal, ekonomik, kültürel ve toplumsal açıdan pek çok olumlu gelişmenin gerçekleştiğine şahitlik ediyoruz. Hemen her alanda birçok değişimin yaşandığı Türkiye, dünyanın lider ülkeleri arasında yer alma hedefiyle yoluna emin adımlarla devam ediyor. Ülkemizin, önüne koyduğu bu vizyon ve hedef dahilinde gösterdiği büyüme, genç ve dinamik nüfusun da katkısıyla, yükselerek devam edecektir. 2013’te küçük bir şirket olarak faaliyete geçen DGR Project, bugün 3 kıtada faaliyet gösteren, sektörde önemli firmalar arasında yer alan bir konuma geldi. Elbette ki bu başarıya ulaşmak kolay olmadı. Çok çalışarak ve doğru zamanda doğru girişimleri yaparak bu noktaya gelebildik. Asıl zor olan nokta ise; bu başarıyı daim kılmak. 19 yıllık bir geçmişe sahip olan DGR Şirketler Grubu açısından ele aldığımızda; mevcut hedeflerimize paralel, yurt içi ve yurt dışında oldukça verimli ve başarılı bir yıl geçirdiğimizi söyleyebilirim.

2023 yılına kadar bilişim alanında dış kaynak, teknik eğitim, teknoloji yazılım geliştirme hizmetleri ve enerji verimliliği pazarında Türkiye ve Bölge ülkeler lideri olma hedefimize doğru, sağlam adımlarla, kendimizden emin bir şekilde ilerlemeye devam etmekteyiz. Hedeflerimize doğru adım adım yürürken; değerlerimizden ve prensiplerimizden de asla ödün vermeyeceğiz. İnsan odaklı, kalite öncelikli misyonumuz doğrultusunda; müşterilerimizle, çalışanlarımızla, paydaşlarımızla güçlü bir bağ kurmaya gayret gösteriyoruz. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki, başarıya ulaşmanın asıl sırrı; bizi oluşturan, bizi bir arada tutan, bizi geliştiren, bizi büyüten tüm paydaşların memnuniyetini sağlamaktır. Başarılı, yetenekli, donanımlı çalışanlarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla hedef kitlemize ulaşıp, DGR Project’in kurumsal değerini hep birlikte zirveye taşıyacağımıza inancım tam…

Bülent Doğru, CEO

Sayılarla Biz

1
Proje
100
İş Ortağı
1 K+
Satır Kod

Teklif ve Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

İletişim sayfamızdan Teklif ve Bilgi alabilirsiniz.