Güvenlik Çözümleri

İŞ GÜVENLİĞİ

Yüksek riskli işlerde çalışanlar iş güvenliğinin IoT, giyilebilir teknolojiler, sanal ve arttırılmış gerçeklik teknolojileri ile sağlanması. Anlık izleme, riskli durumlarda uyarı verme gibi özellikler de kullanılarak kazaların, güvenlik risklerinin azaltılmasına yardımcı olur.

ÇOCUK, ENGELLİ, YAŞLI GÜVENLİĞİ

Giyilebilir teknolojiler ile çocuk, engelli ve yaşlıların anlık ve geçmişe yönelik takibini sağlar. Kaybolma, hastalanma gibi durumlarda haberleşme ve alarm özellikleri ile riskleri azaltır.

DEĞERLİ EŞYA GÜVENLİĞİ

Maddi değeri yüksek varlıkların anlık ve geçmişe dönük takibinin yapılmasını sağlar. Kıymetli varlığın tanımlanan kurallar dışında kullanımı veya hareket ettirilmesi durumunda uyarılar gönderir

ARAÇ TAKİP

Kara, hava, deniz araçlarınızın anlık ve geçmişe dönük takibinin yapılmasını sağlar. Tanımlanan kurallara aykırı kullanıma halinde alarm üreterek araçların ve içerisindeki kişi ve malların güvenliğini sağlar.

YÜKSEK GÜVENLİKLİ KİŞİ TANIMA ÇÖZÜMLERİ

Retina, damar, yüz vb kişiyi tanımlayıcı teknolojilerin ihtiyaç duyulan her alanda kullanımı. Yüksek güvenlik gerektiren tüm alanlara hızlı ve güvenli giriş çıkış sağlanması.

YAKIT TAKİP

Kara, hava, deniz araçlarınızın yakıt kullanımlarının anlık ve geçmişe yönelik izlenmesi. Çalınma, verimsiz kullanım gibi nedenlerden oluşan maliyetlerin önüne geçilmesini sağlar

ELEKTRONİK DENETİM SİSTEMİ

Hız, trafik kural ihlallerini kameralarla otomatik tespit edilebilmesini sağlar. Polis ve güvenlik güçlerine trafik güvenliğinin sağlanmasına destek olur.

ŞEHİR GÖZETİM ÇÖZÜMÜ

Kameralar, yüz tanıma, görüntülerin anlık işlenmesi ve analizleri ile suç, şüpheli tespit, acil durumlar hakkında çok hızlı ve detaylı veri toplanmasına olanak sağlar. Bu sayede devlet kurumlarının olaylara çok hızlı müdahale edebilmesine destek olunur.