Çözüm ve Hizmetlerimiz

DGR 9 temel kategoride çözüm ve hizmetler sağlamaktadır:

Altyapı Çözümleri

Verileriniz, sistemleriniz yüksek güvenlik ve en ileri teknoloji ile donatılmış size özel inşa edilmiş veri merkezinde korunur. Devlet ve şirketler için siber güvenlik yönetimi ve yüksek erişilebilirlik düzeyi için en uygun ortamı sağlar.

Teknoloji Yönetim Hizmetleri

Kurumunuza özel siber güvenlik teknolojik altyapısının kurulumu, bu altyapıyı ve siber olaylara müdahale edecek ekibin oluşturulması ve yönetimini içerir. Böylece devlet ve özel kurumların en üst düzeyde siber güvenliğini sağlayacak yapı kurulmuş olur.

Akıllı Teknoloji Çözümleri

Kendi enerjisini üreten, akıllı aydınlatma, akıllı toplantı odaları gibi akıllı teknolojilerle yüksek güvenlikle donatılmış binalar. Çalışan hayatını kolaylaştıran, fiziksel şartları iyileştiren, aynı zamanda tasarruf sağlayan, çevreci IoT ve benzeri teknoloji çözümleri.

Akıllı Sağlık Çözümleri

Evdeki hastadan cihazlar vasıtasıyla kapsamlı veri toplayıp ilgili tıbbi destek merkezine iletir. Ev ölçüm istasyonu evrensel bir cihazdır ve görüntülü, ses veya metin iletişimi sayesinde en hızlı hasta ve hekim arasındaki teması sağlar.

Akıllı Atık Çözümleri

Atık konteynırlarına yerleştirilen akıllı sensörler vasıtasıyla çöp doluluk seviyeleri, ısı, dolum sıklıkları gibi veriler toplanır. Atık toplama kamyonlarının rotaları bu veriye göre belirlenmesi sağlanır. Atık toplama maliyetlerinde %55’e varan tasarruf sağlar. Atık toplamada güvenlik, esneklik, zararlı gazların çevreye dağılmasının engelleyerek çevreye katkıda bulunmaktadır.

Enerji Çözümleri

Enerjinin hem elektrik hem de ısı formlarında aynı sistemden beraberce üretilmesidir. Bu birliktelik, iki enerji formunun tek tek kendi başlarına ayrı yerlerde üretilmesinden daha ekonomiktir. Endüstriyel Kojenerasyon, daha çok sanayi tesislerinin süreçleri için gerekli olan elektrik ve ısı enerjisinin karşılanmasında; Isıtma Soğutma Amaçlı Kojenerasyon toplu yaşam alanlarında (kampüs, hastane, toplu konutlar, oteller, havaalanları vb.); Tarımsal Kojenerasyon ise seracılık ve balık üretim çiftliklerinde yaygın şekilde uygulanmaktadır.

Güvenlik Çözümleri

Yüksek riskli işlerde çalışanlar iş güvenliğinin IoT, giyilebilir teknolojiler, sanal ve arttırılmış gerçeklik teknolojileri ile sağlanması. Anlık izleme, riskli durumlarda uyarı verme gibi özellikler de kullanılarak kazaların, güvenlik risklerinin azaltılmasına yardımcı olur.

Yazılım Çözümleri

Her türlü cihazdan kullanılabilir, mobil uygulama ihtiyacına uygun yazılım sağlanır. Kurumun ihtiyaçlarına, tercihlerine özel olarak tasarlanır ve geliştirilir.

Danışmanlık Hizmetleri

İş hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak teknoloji strateji ve yol haritalarınızın oluşturmanıza destek olalım. İş stratejilerinize hedeflerinize ulaşmanız için kurumunuz için en doğru teknoloji, dijitalleşme stratejisini oluşturmanıza yardımcı olalım. Kısa, orta, uzun vadede kaynaklarınıza ve hedeflerinizi başarmanızı sağlayacak yol haritanızı, planlarınızı oluşturalım. Dilerseniz siz iş hedeflerinize odaklanırken biz de planlarınızı hayata geçirme, yönetiminize danışmanlık kısmında da sizlere destek olalım.

Teklif ve Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

İletişim sayfamızdan Teklif ve Bilgi alabilirsiniz.