Akıllı Teknoloji Çözümleri

AKILLI İŞ YERLERİ, KURUMLAR

Kendi enerjisini üreten, akıllı aydınlatma, akıllı toplantı odaları gibi akıllı teknolojilerle yüksek güvenlikle donatılmış binalar. Çalışan hayatını kolaylaştıran, fiziksel şartları iyileştiren, aynı zamanda tasarruf sağlayan, çevreci IoT ve benzeri teknoloji çözümleri.

AKILLI OKUL

Kendi enerjisini üreten, akıllı aydınlatma, akıllı tahta gibi akıllı teknolojilerle yüksek güvenlik ile donatılmış okullar Öğrenim hayatını kolaylaştıran, fiziksel şartları iyileştiren, aynı zamanda tasarruf sağlayan, çevreci IoT ve benzeri teknoloji çözümleri.

AKILLI PARKLAR

Akıllı sulama teknolojisi ile topraktaki nem oranına göre en az su kullanarak sulama yapılması. Akıllı aydınlatma teknolojisi ile ışık ihtiyacına, insan yoğunluğuna göre kendini ayarlayan en az elektrik kullanarak parkların aydınlatılması. IoT çözümlerinin uygulanması vasıtasıyla parklarda önemli düzeyde enerji ve su tasarrufu sağlar.

AKILLI HASTANE

Akıllı cihazlar ve sistemler ile hastane yönetimini kolaylaştıran teknolojik çözümler sağlar. Hastanın durumundaki değişimini anlık olarak haber veren sistemler, hastane hijyenini sağlayan robotlar gibi çözümler içerir

AKILLI DEPO

Akıllı cihazlar ve sistemler ile depo yönetimini kolaylaştıran teknolojik çözümler sağlar. Depo alanlarında IoT, RFID gibi çeşitli teknolojilerin uygulanması ile ürün takip, süreç takip, insan kaynaklı hata oranın azaltılması süreçlerin hızlandırılması gibi kazanımlar sağlar.

AKILLI TESİS

Akıllı cihazlar ve sistemler ile tesis operasyon yönetimini kolaylaştıran teknolojik çözümler sağlar. Tesislerde IoT, RFID gibi çeşitli teknolojilerin uygulanması ile üretim takip, araç takip, süreç takip, insan kaynaklı hata oranın azaltılması, süreçlerin hızlandırılması gibi önemli kazanımlar sağlar.

AKILLI EV

Akıllı cihazlar ve sistemler ile ev yönetimini kolaylaştıran teknolojik çözümler sağlar. Kapıların uzaktan açılıp kapanması, elektrik, gaz, su, internet bağlantısının uzaktan kontrolü gibi kolaylıklar sağlar.

AKILLI SULAMA ÇÖZÜMLERİ

Akıllı sulama teknolojisi ile topraktaki nem oranına göre en az su kullanarak sulama yapılması. Suyun tasarruflu kullanımı ile mümkün olan en geniş alanın sulanması sağlanır.