Akıllı Sağlık Çözümleri

EVDE TIBBİ YARDIMCI

Evdeki hastadan cihazlar vasıtasıyla kapsamlı veri toplayıp ilgili tıbbi destek merkezine iletir. Ev ölçüm istasyonu en hızlı hasta ve hekim arasındaki teması sağlar.

NOMED-AF

Kalp ritm bozukluğunu tespit yeleği 65 yaş üstü hastalarda erken evre bazı kalp ritm bozukluklarını saptamak için kullanılır.

CARDIODIAL

Anlık EKG testlerinin hastanın kendisi tarafından yapılmasını sağlar. Kullanımı kolay taşınabilir dijital Holter olay izleme cihazı, EKG testlerinin rahatlıkla yapılmasına olanak tanır. Kaydedici, hastanın spesifik semptomlarını hissettiği anda doğrudan göğüs üzerine yerleştirilir. Sinyal kaydedilir ve Tıbbi Bakım Merkezi’ne iletir.

YAŞAM BİLEZİĞİ

Acil bir SOS düğmesi vardır. Bu da hastaların Tıbbi Bakım Merkeziyle iletişime geçmesine ve yardım çağırmasına izin verir. Bilezik içine yerleştirilen sensör otomatik olarak bir düşüş tespit eder ve tıbbi destek merkezine acil arama yapar. Dahili Yaşam Kartı sayesinde, tıbbi personel, kişisel ayrıntılar, yaş, kan grubu, alerji, teşhis edilen hastalıklar, öngörülen ilaçlar ve yakın akrabalık iletişim bilgileri gibi hastanın acil durum bilgilerini okuyabilir.